Slider Pro (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (26 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: Weight
pt: Peso

en: Top
pt: Topo

en: Bottom
pt: Baixo

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Fields
pt: Campos

en: Up
pt: Para cima

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Down
pt: Para baixo

en: Position
pt: Posição

en: Buttons
pt: Botões

en: Transition
pt: Transição

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Installed
pt: Instalado

en: Top left
pt: Superior esquerdo

en: Top right
pt: Superior direito

en: Bottom right
pt: Inferior direito

en: Bottom left
pt: Inferior esquerdo

en: Top center
pt: Centro superior

en: Bottom center
pt: Centro inferior

en: Center left
pt: Centrar à esquerda

en: Center right
pt: Centrar à direita
