Slider Pro (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Top
sl: Na vrhu

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Position
sl: Položaj

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo
