Slider Pro (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Background
sv: Bakgrund

en: Top
sv: Överst

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Fields
sv: Fält

en: Up
sv: Upp

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Down
sv: Ned

en: Delay
sv: Fördröjning

en: Buttons
sv: Knappar

en: Transition
sv: Övergång

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Fade
sv: Tona

en: Slide
sv: Glida

en: Orientation
sv: Orientering

en: Installed
sv: Installerad

en: Top left
sv: Längst upp till vänster

en: Top right
sv: Längst upp till höger

en: Bottom right
sv: Längst ned till höger

en: Bottom left
sv: Längst ned till vänster

en: Thumbnails
sv: Miniatyrbilder

en: Top center
sv: Längst upp i mitten

en: Bottom center
sv: Nederst - centrerad

en: Center left
sv: Vänster - centrerad

en: Center center
sv: Centrerad - centrerad

en: Center right
sv: Höger - centrerad
