Slider Pro (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Top
ar: الأعلى

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Not found
ar: غير موجود

en: Fields
ar: الحقول

en: Up
ar: اعلى

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Down
ar: أسفل

en: Position
ar: الوضع

en: Buttons
ar: الأزرار

en: Transition
ar: الترجمة

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Installed
ar: مثبت

en: Top left
ar: أعلى اليسار

en: Top right
ar: أعلى اليمين

en: Bottom right
ar: أسفل اليمين
