Slider Pro (7.x-1.0-beta1) - en to no translation catalogue (31 entries)

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: None
no: Ingen

en: Weight
no: Vekt

en: Background
no: Bakgrunn

en: Top
no: Til toppen

en: Horizontal
no: Horisontal

en: Vertical
no: Vertikal

en: Bottom
no: Bunnen

en: Not found
no: Ikke funnet

en: Fields
no: Felt

en: Up
no: Opp

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: Down
no: Ned

en: Position
no: Posisjon

en: Buttons
no: Knapper

en: Transition
no: Overgang

en: Left
no: Venstre

en: Right
no: Høyre

en: Orientation
no: Orientering

en: Installed
no: Installert

en: Top left
no: Øverst til venstre

en: Top right
no: Øverst til høyre

en: Bottom right
no: Nederst til høyre

en: Bottom left
no: Nederst til venstre

en: Thumbnails
no: Miniatyrbilder

en: Top center
no: Øverst i midten

en: Bottom center
no: Nederst i midten

en: Center left
no: Midterst til venstre

en: Center right
no: Midterst til høyre
