Slider Pro (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Top
ne: माथि

en: Up
ne: माथि

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई
