Slider Pro (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Background
oc: Rèireplan

en: Top
oc: Naut

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Bottom
oc: Bas

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Fields
oc: Camps

en: Up
oc: Naut

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Down
oc: Bas

en: Position
oc: Posicion

en: Buttons
oc: Botons

en: Transition
oc: Transicion

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Installed
oc: Installat
