SliderField (7.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Disable
lv: Atspējot

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Fields
lv: Lauki

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Range
lv: Diapazons

en: Red
lv: Sarkans

en: Style
lv: Stils

en: Max
lv: Maks.

en: Minimum
lv: Minimums

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils
