SliderField (7.x-2.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Fields
fa: میدانها

en: Maximum
fa: حداکثر

en: Red
fa: قرمز

en: Style
fa: اصلوب

en: Minimum
fa: حداقل

en: Green
fa: سبز

en: Blue
fa: آبی

en: Min
fa: حداقل
