SliderField (7.x-2.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Default
sl: Privzeto

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Red
sl: Rdeča

en: Minimum
sl: Najmanj
