SliderField (7.x-2.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Default
ca: Per defecte

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Fields
ca: Camps

en: Maximum
ca: Màxim

en: Range
ca: Abast

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Red
ca: Vermell

en: Style
ca: Estil

en: Max
ca: Màx

en: Minimum
ca: Mínim

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Step
ca: Increment

en: Min
ca: Mínim
