SliderField (7.x-2.0-alpha2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Fields
el: Πεδία

en: Maximum
el: Μέγιστο

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Style
el: Στυλ

en: Minimum
el: Ελάχιστο

en: Blue
el: Μπλε
