SliderField (7.x-2.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Fields
gl: Campos

en: Maximum
gl: Máximo

en: Range
gl: Rango

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Red
gl: Vermello

en: Slow
gl: Amodo

en: Fast
gl: Rápido

en: Style
gl: Estilo

en: Slider
gl: Deslizador

en: Minimum
gl: Mínimo

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Step
gl: Paso
