SliderField (7.x-2.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Maximum
gu: મહત્તમ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Minimum
gu: ન્યુનત્તમ

en: Blue
gu: વાદળી
