SliderField (7.x-2.0-alpha2) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Disable
he: השבתה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Custom
he: מותאם

en: Fields
he: שדות

en: Maximum
he: מקסימום

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Style
he: סגנון

en: Max
he: מקסימום

en: Minimum
he: מינימום

en: Blue
he: כחול

en: Min
he: מינימלי
