SliderField (7.x-2.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Default
kk: Стандартты

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Fields
kk: Өрістер

en: Blue
kk: Көк
