SliderField (7.x-2.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Minimum
ku: کەمترین

en: Blue
ku: شین
