SliderField (7.x-2.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Default
sk: Predvolené

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Custom
sk: Vlastná

en: Fields
sk: Polia

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Red
sk: Červená

en: Style
sk: Štýl

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Step
sk: Krok

en: Min
sk: Minimálne
