SliderField (7.x-2.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Default
ta: இயல்பான

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Maximum
ta: அதிகஅளவு

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Style
ta: பாணி

en: Minimum
ta: குறைந்தஅளவு

en: Blue
ta: நீலம்
