SliderField (7.x-2.0-alpha3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Disable
be: Выключыць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Fields
be: Палі

en: Maximum
be: Максімум

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Minimum
be: Мінімум
