SliderField (7.x-2.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Disable
hr: Onemogući

en: Default
hr: Zadano

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Fields
hr: Polja

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Style
hr: Stil

en: Blue
hr: Plava
