SliderField (7.x-2.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Custom
lt: Savitas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Range
lt: Diapazonas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Red
lt: Raudona

en: Style
lt: Stilius

en: Purple
lt: Violetinė

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Step
lt: Žingsnis
