SliderField (7.x-2.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Default
pl: Domyślny

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Custom
pl: Własne

en: Fields
pl: Pola

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Range
pl: Zasięg

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Red
pl: Czerwony

en: Slow
pl: Wolno

en: Fast
pl: Szybko

en: Style
pl: Styl

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Purple
pl: Purpurowy

en: Slider
pl: Suwak

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Orange
pl: Pomorańczowy

en: Step
pl: Krok

en: Min
pl: Minimum
