SliderField (7.x-2.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Disable
ru: Отключить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Custom
ru: Собственная

en: Fields
ru: Поля

en: Maximum
ru: Максимум

en: Range
ru: Диапазон

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Red
ru: Красный

en: Slow
ru: Медленно

en: Fast
ru: Быстро

en: Style
ru: Стиль

en: Orientation
ru: Ориентация

en: Max
ru: Макс

en: Purple
ru: Фиолетовый

en: Minimum
ru: Минимум

en: Green
ru: Зелёный

en: Blue
ru: Синий

en: Orange
ru: Оранжевый

en: Auto
ru: Авто

en: Step
ru: Шаг

en: Min
ru: Мин
