SliderField (7.x-2.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Disable
sr: Искључи

en: Default
sr: Подразумевано

en: Maximum
sr: Максимално

en: Minimum
sr: Минимално
