SliderField (7.x-2.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Default
tr: Varsayılan

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Custom
tr: Özel

en: Fields
tr: Alanlar

en: Maximum
tr: En fazla

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Red
tr: Kırmızı

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Orientation
tr: Yerleşim

en: Max
tr: Maks

en: Purple
tr: Mor

en: Minimum
tr: En az

en: Green
tr: Yeşil

en: Blue
tr: Mavi

en: Orange
tr: Turuncu

en: Min
tr: Enaz
