SliderField (7.x-2.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Red
ug: قىزىل

en: Purple
ug: بىنەپشە

en: Green
ug: يېشىل

en: Blue
ug: كۆك

en: Orange
ug: سارغۇچ
