SliderField (7.x-2.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Default
ur: طے شدہ

en: Maximum
ur: زیادہ سے زیادہ

en: Minimum
ur: کم از کم
