SliderField (7.x-2.0-alpha4) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Default
am: ነባሪ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Custom
am: ብጁ

en: Maximum
am: ከፍተኛው

en: Minimum
am: አነስተኛው
