SliderField (7.x-2.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Disable
ar: تعطيل

en: Default
ar: الافتراضي

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Custom
ar: مخصص

en: Fields
ar: الحقول

en: Maximum
ar: أقصى قيمة

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Style
ar: نمط

en: Minimum
ar: أقل قيمة

en: Blue
ar: أزرق
