SliderField (7.x-2.0-alpha4) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Default
az: Susmaya görə

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Fields
az: Sahələr

en: Maximum
az: Maksimum

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Style
az: Stil

en: Min
az: Minimum
