SliderField (7.x-2.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Disable
bs: Onemogući

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Fields
bs: Polja

en: Maximum
bs: Maksimum

en: Style
bs: Stil
