SliderField (7.x-2.0-alpha4) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Disable
it: Disattiva

en: Default
it: Predefinito

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Vertical
it: Verticale

en: Custom
it: Personalizzato

en: Fields
it: Campi

en: Maximum
it: Massimo

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Style
it: Stile

en: Purple
it: Viola

en: Minimum
it: Minimo

en: Green
it: Verde

en: Blue
it: Blu

en: Orange
it: Arancione

en: Step
it: Passo
