SliderField (7.x-2.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Disable
oc: Desactivar

en: Default
oc: Per defaut

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Custom
oc: Personalizat

en: Fields
oc: Camps

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Red
oc: Roge

en: Style
oc: Estil

en: Purple
oc: Violet

en: Green
oc: Verd

en: Blue
oc: Blau

en: Orange
oc: Irange
