SliderField (7.x-2.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Default
ps: تلواله

en: Vertical
ps: نېغ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Style
ps: ډول
