SliderField (7.x-2.0-alpha4) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Maximum
th: อย่างสูง

en: Red
th: แดง

en: Minimum
th: อย่างต่ำ

en: Green
th: เขียว

en: Blue
th: สีน้ำเงิน
