SliderField (7.x-2.1-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Default
af: Verstek

en: Blue
af: Blou
