SliderField (7.x-2.1-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Maximum
ast: Máximu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
