SliderField (7.x-2.1-beta1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Right
bg: Дясно

en: Blue
bg: Син
