SliderField (7.x-2.1-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Maximum
bn: সর্বোচ্চ
