SliderField (7.x-2.1-beta1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Default
cs: Výchozí

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Custom
cs: Vlastní

en: Fields
cs: Pole

en: Range
cs: Rozsah

en: Red
cs: Červená

en: Style
cs: Styl

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý
