SliderField (7.x-2.1-beta1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Default
cy: Diofyn

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Custom
cy: Addasu

en: Fields
cy: Meysydd

en: Red
cy: Coch

en: Style
cy: Arddull

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Blue
cy: Glas

en: Orange
cy: Oren

en: Min
cy: Isafswm
