SliderField (7.x-2.1-beta1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Custom
eo: Propra

en: Fields
eo: Kampoj

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Red
eo: Ruĝa

en: Minimum
eo: Minimumo

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua
