SliderField (7.x-2.1-beta1) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Default
es: Por defecto

en: Custom
es: Personalizado

en: Fields
es: Campos

en: Maximum
es: Máximo

en: Range
es: Rango

en: Default Value
es: Valor predeterminado

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Red
es: Rojo

en: Slow
es: Lento

en: Fast
es: Rápido

en: Style
es: Estilo

en: Orientation
es: Orientación

en: Purple
es: Púrpura

en: Minimum
es: Mínimo

en: Green
es: Verde

en: Blue
es: Azul

en: Orange
es: Naranja

en: Step
es: Paso
