SliderField (7.x-2.1-beta1) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Default
et: Vaikimisi

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Custom
et: Kohandatud

en: Fields
et: Väljad

en: Maximum
et: Maksimum

en: Range
et: Vahemik

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Red
et: Punane

en: Style
et: Stiil

en: Max
et: Maksimaalne

en: Minimum
et: Miinimum

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Min
et: Minimaalne
