SliderField (7.x-2.1-beta1) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Default
fi: Oletus

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Custom
fi: Oma

en: Fields
fi: Kentät

en: Maximum
fi: Suurin

en: Range
fi: Alue

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Red
fi: Punainen

en: Slow
fi: Hidas

en: Fast
fi: Nopea

en: Style
fi: Tyyli

en: Purple
fi: Violetti

en: Minimum
fi: Pienin

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Orange
fi: Oranssi

en: Step
fi: Askel

en: Adjust the Maximum value from field
fi: Säädä enimmäisarvoa kentän avulla

en: Select which field you would like to use to adjust the slider's Maximum value.
fi: Valitse kenttä jonka avulla haluat säätää liu'uttimen enimmäisarvoa.

en: Provides a jQueryUI slider widget for number fields.
fi: Tarjoaa jQueryUI slider widgetin numerokentille.
