SliderField (7.x-2.1-beta1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Left
hy: Ձախ

en: Minimum
hy: Նվազագույն
