SliderField (7.x-2.1-beta1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Fields
is: Svæði

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Style
is: Stíll

en: Blue
is: Blár
