SliderField (7.x-2.1-beta1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Default
jv: Gawan

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Custom
jv: Kostum

en: Fields
jv: Field

en: Maximum
jv: Maksimal

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
