SliderField (7.x-2.1-beta1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Fields
ka: ველები

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Style
ka: სტილი

en: Minimum
ka: მინიმუმი

en: Blue
ka: ლური
